Studio menyLydbusser menyK63 Mastering studioMikrofonerVåre referanserKontakt Musikkteknikk

NRK Nettradio
NRK1
NRK2
NRK3
NRK P1
NRK P2
NRK P3
NRK mPetre.
Alltid Nyheter
Alltid Klassisk
NRK Stortinget
NRK1 Tekst-TV
NRK Sámi Radio
Distrikt





Utleie

Priser

Praktikanter


Morten Jutkvam 

morten.jutkvam@nrk.no

 

Tore Heggelund (booking)

tore.heggelund@nrk.no

 

Arne Kristian Dypvik

arne.kristian.dypvik@nrk.no

 

Jan Erik Tørmoen

jan.erik.tormoen@nrk.no

 

Terje Hellem

terje.hellem@nrk.no

 

Marit Askeland

marit.askeland@nrk.no

 

Elisabeth Sommernes

elisabeth.sommernes@nrk.no

 

Øystein Halvorsen

oystein.halvorsen@nrk.no

 

Øystein Nordengen

oystein.nordengen@nrk.no  

Per Arne Flø

per.arne.flo@nrk.no

 

Per Ravnaas

per.ravnaas@nrk.no

 

Halldor Krogh

halldor.krogh@nrk.no

 

Telefon til bookingansvarlig Tore Heggelund: 23 04 97 55

Telefon til oppholdsrom: 23 04 97 56

Utleie
Vår primære oppgave er å levere musikkopptak til NRK´s radio- og fjernsynskanaler. På grunn av sterke sesongvariasjoner i jobbtilgangen herfra har vi har vi fra tid til annen både underkapasitet og overkapasitet. Hvis det er mulig i forhold til NRK´s behov, brukes ledig kapasitet til ekstern utleie. De siste årene har denne delen av vår virksomhet representert 3-5%. Noe av dette har vært i form av ren utleie, noe har vært co-produksjoner der NRK er part.

Utleie av studio og busser skjer KUN med mannskap fra musikkteknikk eller annen avdeling i NRK.

Store Studio leies IKKE ut til rene konserter uten opptak.

Priser
Vi har priser på hver enhet, men mange oppdrag er såpass spesielle at det er praktisk med en "deal" på prisen. Her spiller mange detaljer inn, utstyrs og mannskapskabal , NRK´s prioriterte behov etc.
Ta kontakt med bookingansvarlig Tore Heggelund or nærmere informasjon om våre priser.

NRK's Internettsider Musikkteknikk index

 

 


Studio:

K20
K11/Store Studio
K63/Mastering
Oslo Konserthus
Studio 19 LIVE


Lydbusser:

TR 27
TR 23
TR 33

Referanser
Kontakt oss
Mikrofonliste
Utleie
To English version

 

  Copyright Musikkteknikk © 2012